Search
Close this search box.

GELOOFSKERNEN KERMT SPALBEEK STOKROOIE en TUILT

Een geslaagde Kerstviering met Kerstspel in onze kerk van Stokrooie. Onze kerk was mooi aangekleed dankzij een volledige decoratieteam. Er hing een sfeer van verwachting en vrolijkheid in de goed gevulde kerk  De kinderen waren goed op tijd om zich aan te kleden als engelen of herders. Het Utopia koor ging van start met een  openingslied. Terwijl André het Kerstverhaal voorlas kwamen Maria, Jozef, engelen en de herders  langzaam naar het altaar. Greta en Jean lazen teksten van de viering, met tussendoor gebeden door de kinderen en gezang van het koor. Op het einde van de viering legde  Maria en Jozef het kindje Jezus in een kribbe. Als afsluiting zongen de kinderen en het  zangkoor een warm kerstlied als plots de Kerstman de kerk binnen kwam . Hij had voor de kinderen  lekkers bij. Daarna werd er nog meezing Kerstliederen gezongen. Het parochieteam zorgde voor warme chocomelk en glühwein.

Dikke proficiat aan iedereen die mee heeft geholpen om deze viering zo bijzonder te maken.